Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W1 Öylesine yaptığım bir menü isteyen kullansın :)
Öncelikle ( menü,css tasarım,banner,logo)'gibi istekleriniz yapılır bildirmeniz yeter.

Bu menüyüde öylesine yapmıştım paylaşmak istedim.Daha güzel şeylerde çıkabilir.

2k5j3.png

Çalışmanın kodu:

Kod:
<style type="text/css"> #govde {     height: auto;     width: auto;     margin-right: auto;     margin-left: auto; } #govde ul {     padding: 0px;     list-style-type: none;     margin-top: 0px;     margin-right: 0px;     margin-bottom: 0px;     margin-left: 0px; } #govde ul li {     float: left; } #govde ul li a {     color: #333;     text-decoration: none;     font-weight: bold;     font-size: 11px;     font-family: Verdana, Geneva, sans-serif;     line-height: 45px;     display: block;     background-color: #80FF00;     padding-left: 8px;     padding-right: 8px;     border: 1px dotted #666; } #govde ul li a:hover {     background-color: #FFFF00;     line-height: 55px; } </style> <div id="govde">   <ul>     <li><a href="#url" _fcksavedurl="#url">Anasayfa</a></li>     <li><a href="#url" _fcksavedurl="#url">Hakkimda</a></li>     <li><a href="#url" _fcksavedurl="#url">iletisim</a></li>     <li><a href="#url" _fcksavedurl="#url">Z.Defteri</a></li>     <li><a href="#url" _fcksavedurl="#url">Forum</a></li>     <li><a href="#url" _fcksavedurl="#url">Blogum</a></li>   </ul> </div>

Grafikdestek.net.tc / Grafiker.
Gayet güzel Smile teşekkürler
Ara
güzel fakat başka sitelerde ben yaptım diye paylaşan oldu kime inanacağımı bilemedim Smile
Smile Ben yalan söylemem yaptım diyosam yapmışımdırki paylaşıyorum başkasından alsaydım kaynak paylaşırdım emin olun Smile
Teşekkürler Wink

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -