Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Zombi İstilası Olsa...
Diyelim ki Bir Zombi İstilası Oldu...

İlk Olarak Ne Yapardınız ?

Benim Yapacağım Şey Şu Olurdu :

Elimde Desert Eagle Silver Silah.Yanımda Bir Miktar Mermi Ve Yiyecek.Şehir Merkezinde Sağa Kalan Ve Zombilerle Dolu Olan Biyere Gidip Sağa Kalanları Kurtarma Gibi Bir Düşüncede Bulunmadan Boş Bir Araziye Doğru Koşarım Çünkü Burada Vicdanınızı Dinleyip Zombilerin Arasına Dalıp Birini Kurtarma Çabası Sizin Zararınıza Olacaktır.Asla Alışveriş Merkezinde Saklanmak Veya Evde Saklanmak Gibi Bi Aptallık Yapmam Çünkü Eninde Sonunda Zombiler Biyerden Girecektir.Boş Bir Araziye Kaçma Şansım Olmayınca Koşarak Askeri Üs Gibi Bir Yerlere Yol Alırım Fakat Asla Arabayla Değil Çünkü Yolda Giderken Onca Zombi İçinden Biri Arabanın İçine Atlayacak Ve Arabayı Çarpacaksınız Veya Benzininiz Bitecek Bu Yüzden En İyisi Hızlı Koşmak.Şimdiden Formuma Dikkat Ederdim Çünkü Şişman Biri Asla Buradan Kurtulamaz.Siz Ne Şekilde Kaçış Planı Yapardınız ?
Bende Aynısı Yapardım Başka Bir Çare Yok Big Grin
mod17.gif

Helikopterle kaçardım Big Grin yada uzay mekigi ile Big Grin
http://microbil.com
Tek hareket etmez yanıma birilerini arayıp bulurudm.

Ondan sonra silah v.b malzemelerle hergün düzenli zombi avına çıkardım. Öyle öyle zombilerin soyunu tüketirdim Big Grin

(Biraz düşünün bu zombi olayı gerçek olsa ne halt ederdik Big Grin )
valla aslında üstteki yazdıklarım hep bilim kurgu hayal gücüm sayesindeydi gerçekte olsa eve saklanırdım Smile
Big Grin Bir yere kadar illaki eve saklanıcan Big Grin 1 kere bile zombi filminde apartmana raslamadımBig Grin Yaşa bi apartmanda 100. katta zombi nah gelir oraya Big Grin yiceğide haftada bir alırısn Big Grin
Geldiği Zaman Ne Yapacan? Ben Olsam Gelince Direk Pencereden Atlarım.. Sonuçta Zombi'nin Yemesi Farklı...Kemiklerinin Kırılıp Organlarına Batması Farklı
mod17.gif

yani bi kere 100. kattan düşünce hiçbir şey hissetmezsin Smile
Atladığında 1-2 Metre Aşağıda Beyin Felç
mod17.gif

Ne biliyon felç Big Grin Hiç denedinmi Big Grin

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -