Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ProGrArşivi - Dev Proje..!
Bu bir yarışma değildir..! Tüm herkesin yararına olan bir konudur...

Merhaba arkadaşlar...
Web sitemizin gelişmesi ve hep aktif kalması için zaman zaman projeler üretip sizlerle paylaşacağımızı söylemek istiyorum.. Bu nedenle de açmış olduğum bu konuda GrafikDizayn & Aktifim olarak web sitemizi ve sizleri düşünerek hazırladığımız ilk projeye yer vermek istiyorum...

grafikdestek_63.png

Projenin İsmi : ProGrArşivi [Profesyonel Grafik Arşivi]
Projenin Yapımcıları : GrafikDizayn & Aktifim
Projenin Amacı : Bu proje ile birçok TR.GG kullanıcısının en büyük sorunu olan tasarım sorununa geçici sürede olsa çözüm bulduğumuzu söyleyebiliriz... Amacımız tüm grafikerlerimize yardımcı olmak...
Projenin Başlama Tarihi : 25.02.2012 | Cumartesi
Tahmini Bitiş Tarihi : 10.03.2012 | Cumartesi
Projenin İçerisinde Olacaklar : Psd Dosyaları, Styles, Css Tasarımlar, Photoshop Minik Dersler [Program]
Projenin Tahmini Boyutu : 50-100 mb arası..

Projeye başladık arkadaşlar.. Pek uzun bir süreç olacak gibi.. Ben şuan program /* Ders Programı */ yapımına başladım.. Arkadaşımız Aktifim'de tasarım çizimine... İleride ben Psd dosyaları hazırlayacağım ve Aktifim de Style hazırlayacak.. Böylece 2 haftada paket tamamlanacak inşallah.. Ayrıca ek olarak bende tasarım ekleyeceğim pakete... Ayrıca en az 10 Css tasarım bulunması beklenmektedir.. Bu css tasarımların hepsi özenle hazırlanmış olacaktır...

hkoI.png
evet arkadaşlar mert'in dediği gibi şubat ayının 25. gecesinde bu projemize başladık(sanki 1 milyon konut dikecez Smile.) çalışmalaımı özenle hazırlıyoruz. Hepinize İyi günler.
imzagd.png
Bencede Çok İyi Düşünülmüş.
Teşekkürler.. Programın giriş sayfası tamamlandı.. Gri bir tema tercih edilmiştir.. Programda "Photoshop,Dreamweaver ve TR.GG" dersleri yer alacaktır..!
Bencede Çok İyi Düşünülmüş Ve Proje İle Bir Çok Arkadaşımız Css Tasarım Sorunu Kalkar İnşallah ve Son Olarak İyi Çalışmalar Diyorum
imzaa2.png
Bir Teşekkür Yeterlidir.
Lütfen Emeğe Saygı Okuduğunuz Mesajlara Yorum Atın. Teşekkürler.

Blog-Comic - GrafikDestek
Copright © 2012 - 2013
Tam Destek, GrafikDestek(net.tc)
saolun arkadaşlar ilk günümüzde 2 tasarım çalışmamız bitti yanlız kodlanmadı projemiz daha erkende bitebilir daha geçte
imzagd.png
Evet.. Şuan istersek tasarımları ayarlayıp 3-4 günde de yayınlayabiliriz ama program işi bizi biraz erteliyor.. Bugün bilgisayarda vakit geçiremedim, geçiremeyeceğim.. 2-3 Hafta sonra sınavlar başladığı için bu hafta ve hafta sonu (7 gün) full bu konuda programı geliştireceğim.. Ayrıca yapımına başladım bile ama beğenmedim.. Sonuçta büyük bir projeye büyük bir program yakışır.. Bana aşağıdaki gibi önerilerinizi söylerseniz sevinirim...

Programın Boyutu : 800x650 /* Şimdilik Düşünülen */
Programın Renkleri : Açık Gri, Koyu Gri /* Şimdilik Düşünülen */
Programın Menü Seçenekleri : Mouse / Klavye /* Şimdilik Düşünülen */
Programın Menü Elemanları : Photoshop, Dreamweaver, TR.GG, GrafikDestek /* Şimdilik Düşünülen */

Sizlerde yukarıdaki gibi doldurursanız bize yardımınız dokunur..
Teşekkürler...
ProGrArşivi
Güzel fikir.
m2viplogo2.png
Teşekkürler..
Program hakkında fikirlerinizi bekliyoruz..
Güncel+

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -