Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akyaka Transfer
#1
Akyaka  transfer hizmetleri sunarak başladığımız kişiye özel ulaşım servislerimiz de kaliteli, güvenli ve aynı zamanda ekonomik fiyatlarla sunmayı başardık.
Hedefimiz tüm Gökova yarımadası lokasyonlarında şu anda olduğu gibi 24 saat ve daima son model vip araçlarla en iyi hizmeti verebilmeyi sürdürmektedir.

Akyaka transfer firmaları arasına girdiğimiz ilk günden itibaren sektörde kaliteyi sektörde arttırdık.
Akyaka transfer şirketleri arasındaki rekabet çok ciddi boyuttadır. Bu rekabet ortamında sürekli yatırım yapmamız gerekti.
Bizler bu yola çıkarken tek hedefimiz mevcut müşteri portföyümüzü her yıl büyük oranda arttırmaktı. Müşteri oranımızı büyük ölçüde arttırırken aynı zamanda da kalitemizi arttırmamız gerektiğini biliyorduk.

Sadece kaliteli hizmet sunmak da yeterli olmayacaktı aynu zamandada en ucuz Bodrum transfer hizmetlerini sunmamız gerekiyordu. Bizde tam buna göre yatırımlar yaparak araçlarımızın gider maliyetlerini düşünerek sıfır araçlar ile çalışmanın çok daha ucuz ve kaliteli olduğunu keşfettik.

Hedeflediğimiz gibi aynı zamanda hem en kaliteli hem de en ucuz olmayı başardık. Onbinlerce mutlu müşterimiz ile birlikte siz varsanız biz daima hizmete hazırız.

Hizmetlerimiz:
Akyaka Transfer
Akyaka - Mugla Transfer
Akyaka - Dalaman Havalimanı Transfer
Akyaka dan bütün şehirlere transfer

İletişim:
http://www.akyakatransfer.gen.tr

Türkçe- 0 532 666 57 89
Türkçe- 0 535 630 29 01
İngilizce- 0 507 917 55 09
tasarim_rehberi, proud to be a member of Grafik Destek Platformu since 03-07-2015.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -